• Nasz profil

• Profil szkoły

• Zespół Szkolno – Przedszkolny w Trzebieniu to szkoła, która stwarza każdemu dziecku możliwość osiągnięcia sukcesu – zarówno w sferze dydaktycznej, jak i sportowej. Wykwalifikowani nauczyciele dbają nie tylko o rozwijanie zainteresowań i talentów uczniowskich, ale także służą wsparciem i pomocą w przypadku trudności. Bogata baza dydaktyczna, dobrze zaopatrzona biblioteka szkolna i przyjazne uczniowi wnętrza pomagają dzieciom i młodym ludziom w nauce i rozwoju. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i zdrowie, co umożliwiają nam wielofunkcyjne boiska sportowe oraz współpraca z klubami sportowymi.

Nasi wychowankowie są laureatami wielu konkursów przedmiotowych i zwycięzcami licznych zawodów. Mają także szerokie możliwości obcowania z kulturą dzięki organizowanym koncertom, imprezom i wyjazdom. Uczymy szacunku dla tradycji, a jednocześnie otwieramy nowe horyzonty, oferując naukę dwóch języków obcych – niemieckiego i angielskiego.

Dajemy możliwość opieki nad najmłodszymi – w szkole funkcjonują dwie grupy przedszkolne, które mają do dyspozycji piękne sale i duży plac zabaw. Starsze dzieci mogą przebywać po lekcjach w świetlicy, gdzie uzyskują wsparcie nauczycieli oraz rozwijają swoje talenty naukowe i artystyczne.

Szkoła współpracuje z licznymi instytucjami lokalnymi i jest otwarta na nowe możliwości, które daje nam współpraca w obrębie Euroregionu. Ponadto rozwijamy się, uczestnicząc w różnego rodzaju projektach, co wpływa na podniesienie jakości kształcenia i wychowania.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Trzebieniu to miejsce, gdzie każdy uczeń może czuć się doceniony i zauważony. Kilkunastoosobowe klasy sprzyjają integracji uczniów i lepszej współpracy z nauczycielem, który ma duże możliwości indywidualnego wsparcia każdego wychowanka. Zaś rodzice zawsze mogą liczyć na szybki kontakt z nauczycielem i bieżącą informację.

ramach Zespołu funkcjonuje także Przedszkole  Publiczne, którego głównym zadaniem jest wszechstronny rozwój dzieci, a także ułatwianie im socjalizacji i budzenie umiejętności współpracy.

Adres szkoły:

Trzebień, ul. Leśna 9